Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Поліцейські виявили службову недбалість на Срібнянщині

Поліцейські виявили службову недбалість на Срібнянщині

Під час обшуку в адміністративному приміщенні Срібнянської селищної ради кіберполіцейські та слідчі виявили на робочому комп’ютері документ, який свідчить про службову недбалість.

Обшук у приміщенні Срібнянської селищної ради проводили співробітники відділу протидії кіберзлочинам та слідчого управлінням Нацполіції в Чернігівській області.

За попередньою інформацією, один із державних реєстраторів відомості щодо припинення права оренди 16-ти земельних ділянок вніс до Державного реєстру прав на нерухоме майно за добу до того, як Срібнянська селищна рада ухвалила відповідне рішення.

Файл із рішенням, що зобов’язує держреєстратора речових прав на нерухоме майно провести реєстрацію припинення права оренди, був опублікований на відомчому сайті через день після голосування, але створений за добу до засідання Срібнянської селищної ради.

Поліція розслідує провадження за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України. За невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Досудове розслідування триває.

поліції Чернігівської області
за матеріалами відділу кіберполіції

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

10.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова