Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Поліцейські – це герої, а не злочинці: Трамп розкритикував позицію Байдена щодо протестів

Президент США Дональд Трамп висловив свою позицію щодо ставлення до поліцейських з початку протестів у США під егідою Black Lives Matter.

Думками Трамп поділився у соціальній мережі Twitter: для противаги він згадав кандидата у президенти США на виборах 2020 від Демократичної партії Джо Байдена, який підтримав протестувальників.

У своїх твітах Дональд Трамп оцінив позицію свого опонента щодо поліцейської реформи, а також закликав Джо Байдена зупинити “хрестовий похід” проти поліції США.

Вибори в США: Трамп розкритикував ставлення Байдена до поліції

Текст Twitter Дональда Трампа

Джо Байден мовчав протягом усього літа, коли натовпи “лівих” нападали на поліцейських.

Коли ці ж самі “ліві” прихильники Байдена спалювали поліцейські автомобілі, дільниці та будівлі судів, Джо Байден називав їх мирними протестувальниками.

На запитання, чи планує він скорочувати фінансування поліції США, Байден відповів: Так, абсолютно. Він також закликає скасувати грошову заставу та закрити в’язниці.

В одному зі своїх виступів Джо Байден назвав правоохоронні органи ворогом США.

Антиполіцейський “хрестовий похід” Байдена потрібно зупинити. А от корпорації, що фінансують антиполіцейські та “ліві” організації, повинні віддавати свої гроші сім’ям жертв злочинів та загиблих офіцерів.

Республіканська партія стверджує: поліцейські – це не злочинці, а герої, котрі ризикують своїм життям, щоб ми залишалися у безпеці щодня та щогодини.

Джерело: Donald J. Trump

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш TelegramДжерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-14 07:20:43