Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Поліцейська, яка на смерть збила дитину у Прилуках, вийшла під заставу у понад 200 тисяч

За поліцейську, яка на смерть збила шестирічну дівчинку у Прилуках на Чернігівщині, внесли заставу у 242 240 гривень, після чого вона вийшла з-під варти.

Про це йдеться у відповіді територіального управління Державної судової адміністрації України у Чернігівській області на запит Суспільного.

Що відомо про смертельну ДТП за участі поліцейських

10 грудня об 11:44 у Прилуках поліцейські збили на пішохідному переході двох людей. Від зазнаних травм 6-річна дівчинка загинула на місці події. 36-річну матір із тілесними ушкодженнями доставили до міської лікарні.

Як повідомили Суспільному в Нацполіції області, за цим фактом розпочали службове розслідування. Поліцейських відсторонили від виконання службових обов’язків. А поліцейську, яка була за кермом, затримали. Розслідуванням займатиметься ДБР.

Як видно на відео з реєстратора, яке Суспільному надали очевидці, поліцейські на службовому авто здійснювали обгін на перехресті. Попередньо відомо, що екіпаж їхав на виклик щодо ДТП з увімкненими проблисковими маячками.

Пізніше обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф спростував слова очевидців про те, що “швидка” приїхала на виклик через 15 хвилин. У центрі зазначили, що бригада приїхала на місце події через шість хвилин, надавши офіційні дані про це з карти виклику.

11 грудня керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека взяв участь у судовому засіданні під час обрання запобіжного заходу для поліцейської.

Як повідомив у коментарі Суспільному прокурор, у засіданні, яке відбувається в Деснянському районному суді Чернігова, він представляє інтереси потерпілих.

“Це кримінальне провадження викликало суспільний резонанс, загинула малолітня дитина, тому згідно з вимогами Генерального прокурора в таких провадженнях беруть участь особисто керівники прокуратур”, — повідомив Дейнека.

Поліцейська на суді сказала, що “побачила пішоходів, але не встигла загальмувати”, аби уникнути ДТП.

З її слів, тоді вони з напарником їхали на виклик про ДТП, а в поліцейській машині були увімкнені проблискові маячки й подавалися короткі звукові сигнали.


Читати ще: обіцяв «вирішити земельне питання» за винагороду: на Ніжинщині викрили посадовця-шахрая

Джерело: mynizhyn.com
2025-12-24 12:19:07

Back to top button