Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Пол Маккартні завів TikTok і показав свого коня

Учасник британської групи The Beatles Пол Маккартні завів обліковий запис у соціальній мережі TikTok.

У першому відео, яке набрало понад 3,2 млн переглядів, Маккартні показав підписникам свою студію, де він записав останній альбом McCartney III. 

Зараз на його сторінці чотири відео. Музикант показав свої прогулянки верхи на коні Аппалузі, яка зображена на обкладинці нового альбому. Також для відео він грав на гітарі та танцював з фільтрами.

@paulmccartneyWhen ‘McCartney III’ is finally out ???? #McCartneyIII #FindMyWay #MadeInRockdown #PaulMcCartney #BehindTheScenes♬ Find My Way – Paul McCartney

Крім того, в додаток завантажені десять пісень Маккартні, в тому числі Maybe I’m Amazed, Band on the Run, Jet, Uncle Albert/Admiral Halsey, Come on To Me та інші.

@paulmccartneyHere come the pretty boys ???? Meet Paul’s Appaloosa horse, star of the ‘McCartney III’ artwork ⭐️ ##McCartneyIII ##PrettyBoys ##PaulMcCartney ##Photoshoot♬ Pretty Boys – Paul McCartney

У 2011 році Пол Маккартні був визнаний одним із кращих басистів всіх часів за версією авторитетного журналу Rolling Stone.

Він отримав широку популярність як активіст за права тварин і прихильник вегетаріанства. Більше інформації про Маккартні читайте у матеріалі.

Джерело: Пол Маккартні

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-22 16:40:50