Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Поки мати випивала в гостях у знайомих: під Черкасами померло немовля

У Черкаській області через неналежний догляд матері померла п’ятимісячна дитина.

Трагедія сталася у місті Кам’янка. У вівторок, 14 грудня, Тетяна Роман пішла в гості до знайомих розпивати алкоголь.

Знаючи, що планує гуляти цілу ніч, матір взяла із собою новонароджену Юлю та двох її сестричок трьох і шести років.

П’ятимісячна дівчинка всю ніч кричала і плакала, але до своєї доньки матір прийшла лише вранці. Бабуся Лідія Роман розповіла журналістам, що причиною смерті стало те, що її внучка вдавилася слиною.

– Таня чула, як дитина плакала вночі. Вранці піднялася до неї, а вона мовчить. Вже губки посиніли і вся холодна. Тепер Таня ходить ридає, – поділилася пенсіонерка.

За непідтвердженою інформацією, горе-матір Тетяну Роман одного разу вже позбавляли материнських прав на старшу дочку. Тоді жінку звинуватили у тому, що вона нібито намагалася задушити дівчинку.

Реакція Кам’янки

Подробиці з життя родини, де сталася трагедія, на своїй сторінці у Facebook поділилася депутат Кам’янської міськради Наталія Клименко.

У своїй публікації вона звинуватила місцеву соцслужбу та поліцейських у бездіяльності.

– Питання до поліції та органів служби дітей нашого ОТГ: тільки потрібно, щоб у нас сталася якась трагедія, щоб ви заворушилися і звернули увагу на дії ось таких сімей?!!! – обурливо запитала вона.

Наталія Клименко зазначила, що неодноразово спілкувалася із бабусею померлої дівчинки. Пенсіонерка зверталася до відповідних органів, аби на її доньку “повпливали”, однак їхнього боку не було зроблено жодних кроків.

– Тепер діждалися, сталася смерть немовляти і ви привозите до неї (до бабусі – Ред.) дітей і опускаєте очі, не знаючи, що сказати цій жінці, оправдовуючи ваше небажання допомогти їй, коли ще можна було це зробити, – написала вона.

Так, після інциденту двох інших доньок Тетяни привезли до їхньої бабусі. Натомість горе-матір та її друзі по чарці перебувають у відділку поліції.

Найближчим часом правоохоронці нададуть правову оцінку тому, що сталося.

Джерела: Наталія Клименко, Про все

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-16 21:23:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин