Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Поки мене не вб’єте, інших виборів не буде: Лукашенка освистали на заводі МЗКТ

Олександр Лукашенко прилетів на Мінський завод колісних тягачів, де поспілкувався з робітниками в цехах і вийшов до людей на вулиці. Його зустріли криками: Йди геть!

Він сказав, що нові вибори проведе тільки через свій труп.

– Ми провели вибори. Поки ви мене не вб’єте, інших виборів не буде. Ніколи ви від мене не дочекаєтеся, щоб я під тиском щось зробив. – Виборів не буде. Тому що не буде ні МЗКТ, ні МАЗа, ні БелАЗ, за півроку ми знищимо все.

Лукашенко сказав, що зараз ведеться робота над варіантами зміни Конституції країни, які передбачає перерозподіл владних повноважень.

Він запевнив, що готовий в цьому плані поділитися президентськими повноваженнями, але “не під тиском і не через вулицю”.

– Я знаю, що деякі бродять. Ну, 150 на якомусь підприємстві, навіть 200 осіб погоду не роблять, по-перше.

По-друге, треба розуміти, що поганий президент тримав зайву кількість працівників, щоб людей не викидали на вулицю. Виходити потрібно з цього. Хто хоче працювати, хай працює. Не хочуть працювати, що ж, ми їх не змусимо, – сказав Лукашенко.

Загальнонаціональний страйк у Білорусі зупинив роботу промислових гігантів. На мітинг вийшли робочі заводів, журналісти та телеведучі – люди вимагають відставки Олександра Лукашенка та проведення легітимних виборів.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-17 13:07:18