Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Покарання буде жорстким!» — міський голова Олександр Кодола попросить здійснити перевірку однієї з Ніжинських шкіл

Сьогодні, 14 грудня, під час сесії Ніжинської міської ради один з депутатів доповів: він має докази неефективного використання енергоресурсів в одній з Ніжинських шкіл. Зокрема, йдеться про те, що зі зливних бачків без перестанку тече вода.

Пізніше даний депутат розповів журналісту «УН», що до нього з проблемами часто звертаються батьки школярів. Так сталося і цього разу. На підтвердження своїх слів батьки додали відео зі школи.

Дане зауваження Ніжинський міський голова Олександр Кодола вважає слушним.

«Наприкінці жовтня я провів нараду, де закликав кожного керівника підприємств, установ, організацій до максимально жорсткої економії тепло- , водопостачання, електроенергії. До цього нас спонукає різке підвищення цін на енергоносії в Україні. Ми створили комісію, яка проводить  інспекцію у закладах культури, освіти, інших бюджетних установах, підпорядкованих Ніжинській міській раді. Визначили відповідального за цей напрямок роботи – ним став начальник сектору енергоменеджменту та енергоефективності Денис Ворона.  Попросимо його здійснити позапланову перевірку вказаного закладу освіти. Ми вкладаємо чималі кошти на утримання сфери освіти – 60%, а це мільйони гривень. Якщо раптом підтвердяться факти, які сьогодні виклав депутат міської ради, то покарання буде жорстким», — підкреслив міський голова.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-15 00:42:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин