Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Поховаєте нас в одній могилі»: на Чернігівщині дівчину задушив колишній чоловік, після чого наклав на себе руки

«Поховаєте нас в одній могилі»: на Чернігівщині дівчину задушив колишній чоловік, після чого наклав на себе руки

У Чернігівській області 25-річну дівчину задушив колишній чоловік, після чого наклав на себе руки.

Трагедія сталася у селі Вересоч в будинку Анни Ковальчук, де вона проживала з двома малолітніми дітьми та співмешканцем.

Жінка відвела до школи свою 6-річну доньку Ангеліну, а сама займалася хатніми справами. 3-річний син Ілля дивився мультики по телевізору. Співмешканець Ані – 35-річний Сергій того дня був на роботі у Київській області.

Але до хати увірвався колишній чоловік, батько її двох дітей – 36-річний Руслан Гавриленко.

Як усе починалося

У селі кажуть, що він давно погрожував Ані при зустрічах, у телефонних розмовах, що розквитається з нею за те, що розлучилася з ним без його на те згоди.

Але він на той час перебував у місцях позбавлення волі, причому, вдруге. Перший раз відсидів за те, що обікрав магазин у Вересочі. Другий – поцупив у сусіда дошки. Ніде не працював.

Коли народилася Ангеліна, батьки Руслана купили їм хату у Жуківці, аби молода родина мала власне житло і господарство. Та життя у сімейної пари не складалося. Старший на 11 років чоловік встановлював свої порядки, хотів, щоб дружина у всьому його слухалася і робила так, як він скаже. А сам у цей час мав проблеми із законом.

Аня була із багатодітної родини, де крім неї, росли ще 3 брати: два старші і один молодший за неї.

Коли чоловік Руслан відсидів один строк, ще сподівалася, що він зміниться, візьметься за розум. Але коли той загримів до в'язниці вдруге – остаточно вирішила розлучитися.

Спочатку з дітьми винаймали будинок у Вересочі, а згодом – викупили його.

«… і поховаєте нас в одній могилі»

Того дня, знаючи, що Сергія немає вдома, колишній чоловік Руслан Гавриленко увірвався до будинку Ані. Чи була в них якась розмова і на яких тонах, достеменно ніхто не знає. Як і того, чи планував він позбавити життя колишню дружину, чи все це сталося у пориві люті.

Чоловік задушив Аню зарядним дротом від телефону.

Після цього він подзвонив сестрі і повідомив: «Я вбив Аню, сам теж жити не буду. Поховаєте нас в одній могилі». Сестра сприйняла це повідомлення, як чергову нісенітницю Руслана, не придавши цим словам належного значення.

А чоловік тим часом пішов вулицями села, поки не зустрів одного з односельців, якому теж розповів що, «мовляв, ми з Анею посварилися, я їй помстився і тепер вона лежить.» Односелець, відчуваючи щось недобре, зателефонував матері співмешканця Ані. Та швиденько поїхала перевірити, і побачивши жахливу картину, зателефонувала у відповідні служби.

Куликівські правоохоронці, прибувши на місце трагедії, одразу почали займатися пошуками колишнього чоловіка. Були перекриті всі в'їзди і виїзди з села, району, оголошено про затримання головного підозрюваного у вбивстві.

Тим часом батьки Руслана, дізнавшись про те, що трапилося, теж зайнялися пошуками сина. Мати знайшла його повішеним у літній кухні при будинку в Жуківці, де вони раніше жили з Анею.

Джерело – газета «Поліська правда» №38, автор – Валентина Селюк; Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь