Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Похмура статистика: чернігівські комунальники не поспішають вакцинуватися

Похмура статистика: чернігівські комунальники не поспішають вакцинуватися

У багатьох комунальних структурах Чернігова частка вакцинованих працівників не перевищує 25-30%.

Про це сьогодні, 31 серпня, під час розширеної наради в міській раді повідомив мер Чернігова Владислав Атрошенко.

За його словами, усього ін’єкцію отримали 1133 комунальника з 4000 (28%). У лідерах за рівнем щеплень проти ковіду (80-87%) – управління у справах сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму, транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку.

Трохи більше половини вакцинованих у КП «Шкільне» та КП «АТП-2528». Повільно щепляться колективи КП «ЖЕК-10» (22%), КП «Чернігівське тролейбусне управління» (23%), КП «Чернігівводоканал» (29%).

Зовсім похмурою є картина в галузі обслуговування будинків, спорту та критичної інфраструктури. Зокрема аутсайдерами є КП «ЖЕК-13» (4%), КП «Новозаводське» (6%), ДЮСШ (9%), ТЕЦ (11,7%).

Деякі керівники сказали, що ці цифри відображають кількість тих, хто бажав вакцинуватися. Міський голова попросив їх посилити агітацію, а тренерів, що не пройшли щеплення – не допускати до роботи з дітьми.

«Ви повинні розуміти усі ризики. Є багато представників тих професій, яким не знайдете заміну. Прохання попрацювати з колективами, що треба вакцинуватися», — звернувся Владислав Атрошенко до підлеглих.

Він піддав критиці тих, у кого темпи щеплень є низькими. Декого Владислав Атрошенко навіть назвав «неосвіченими дикунами».

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.08.2021

Залишити відповідь