Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Погрожують людям обстрілами та забороняють виїжджати – ЗСУ про РФ на Херсонщині

Російські загарбники поставили собі за мету повністю припинити гуманітарну підтримку Херсонської області з боку української влади.

Така інформація є в розпорядженні Генерального штабу Збройних сил України.

Зокрема, у селі Золота Балка представники армії Російської Федерації скликали місцевих жителів на збори, щоб повідомити їм, що більше зелених коридорів не буде й залишати населений пункт заборонено.

– Крім того, людей попередили, що в разі обстрілу російських позицій підрозділами Збройних сил України, окупанти відкриють вогонь по населеному пункту, – повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Терор населення в регіоні не припиняється – російські загарбники продовжують обхід помешкань та проводять обшуки.

Планують російські військові також організувати в Херсонській області примусову мобілізацію населення на війну з Україною.

Нагадаємо, що, за даними оперативного командування Південь, окупанти вирішили перенести дату так званого референдуму в Херсонській області із початку травня на 27 квітня.

У командуванні додають: той факт, що імітацію волевиявлення призначили на робочий день, лише додатково засвідчує, що думка місцевого населення загарбників не цікавить, а в заготовленому сценарії вже відомий результат.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 57-му добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-21 11:29:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин