Україна і світ

Погода на тиждень: В Україні триватимуть дощі, температура до +24 градусів

Джерело : www.112.ua

пресс-служба ДержНС

В Україні цього робочого тижня (29 квітня – 3 травня) триватимуть дощі, місцями – з грозами. Температура вдень сягатиме 24 градусів тепла. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Так в понеділок, 29 квітня, на більшій частині території країни очікуються дощі та грози, температура повітря опуститься до +11 градусів. В Києві в цей день дощ, можлива гроза, температура вдень і вночі від +11 до +13 градусів.

Укргидрометцентр

У вівторок, 30 квітня, у всіх регіонах країни, за винятком АР Крим, пройдуть дощі з грозами. Зокрема, на заході синоптики прогнозують сильні дощі, у Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях – з грозами. Стовпчики термометра там покажуть від 11 до 18 градусів вище нуля. У центральних, південних та східних регіонах України можливі грози, мінімальна температура складе 11 градусів з позначкою плюс. На півночі – дощі, температура від +12 до +17 градусів. 

Укргидрометцентр

Середа, 1 травня, знову принесе на всю територію країни дощову, але не прохолодну погоду. Так, на заході температура вдень становитиме від +11 до +18 градусів, на сході – від +15 до +19. У північних та центральних областях вдень стовпчики термометрів покажуть від +11 до +17 градусів. На півдні традиційно тепліше – там вдень повітря прогріється до + 24 градусів. Температура вночі переважно збережеться на рівні від +4 до +11 градусів.

Укргидрометцентр

У четвер, 2 травня, у Волинській, Рівненській, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та АРК Крим на зміну дощовій погоді прийде змінно-хмарна. Інші регіони продовжать заливати дощі. У порівнянні з температурою на початку тижня, в четвер дещо похолодає. Мінімальна температура – у Сумській області – складе 10 градусів, максимальна – в Донецькій – 20 градусів. 

Укргидрометцентр

У п’ятницю, 3 травня, у південних регіонах без опадів. Там упродовж усього дня протримається змінно-хмарна погода, температура збережеться на рівні +14…+17 градусів. На заході, півночі, сході та в центральній частині країни синоптики прогнозують дощі. Стовпчики термометрів не опустяться нижче 14 градусів. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 13:33:48

Close