Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Подоляк та Арахамія готові провести переговори з Росією у Маріуполі

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк та голова фракції Слуга народу Давид Арахамія підтвердили готовність провести спеціальний раунд переговорів з Росією у Маріуполі.

– Так. Без жодних умов. Готові провести спеціальний раунд переговорів у Маріуполі. Один на один. Два на два. Щоб забрати наших хлопців, азовців, військових, цивільних, дітей, живих і поранених. Усіх. Бо вони свої. Бо вони в моєму серці. Назавжди. Без варіантів, — написав Подоляк у Twitter.

Давид Арахамія також зазначив, що готовий прибути до заблокованого армією РФ міста, щоб обговорити з російською стороною питання евакуації нашого військового гарнізону і мирних жителів.

– Представники нашої делегації підтримують постійний зв’язок з українськими силами в Маріуполі. Сьогодні в розмові із захисниками міста була озвучена пропозиція провести безпосередньо на місці переговорний раунд щодо евакуації нашого військового гарнізону. Зі свого боку ми готові виїхати на такі переговори в будь-який момент як тільки отримаємо підтвердження російської сторони, – написав Арахамія.

Раніше Михайло Подоляк заявив, що облога Маріуполя Росією ще більше ускладнила переговори між Києвом та Москвою, тому важко сказати, коли можуть відновитися прямі контакти між сторонами.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-21 01:55:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин