Україна і світ

Подоляк спрогнозував, скільки триватимуть ворожі ракетні обстріли по Україні

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Росії не працює частина ворожих ракет, тому що країна-агресор сама себе постійно обкрадає. Проте деякий запас у Російській Федерації ще залишився, тому повітряні обстріли триватимуть ще певний час.

В ексклюзивному інтерв’ю Фактам ICTV радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк розповів, що Україна має намір оборонятися та йти до кінця, щоб зберегти життя мирних жителів.


– Росія не може витратити усі свої запаси ракет і залишитися без зброї взагалі, тим паче, маючи стільки ворогів, яких Росія собі наплодила. Інша справа, що не усі ракети у них працюють, бо це країна, яка сама себе обкрадає постійно. Сподіваємось, що там точно не працює третина, але якийсь відсоток у них ще лишився, тому обстріли ще триватимуть певний час, – зауважив радник глави Офісу президента.

Подоляк зазначив, що важко спрогнозувати, скільки часу ще триватимуть ворожі повітряні обстріли. Він запевнив, що для України важливе кожне життя своїх громадян, тому що тут живе прогресивна нація.

– На жаль, це певний час ще відбуватиметься. Російська Федерація вважає, що у них достатньо ресурсів, тобто достатньо життів своїх людей. Для нас кожне життя дуже важливе. Це велика цінність, бо ми прогресивна нація. А для них життя людини – це одиниця, якою можна пожертвувати. Вони 30 тис. життів вже витратили. Для них не принципово, скільки росіян загине на території України. Війна ще триватиме, тому що у них є ресурси, є військовослужбовці, яких не шкода, є можливість заробляти гроші на бізнес-контрактах, є можливість вкладати ці гроші в пропаганду, яка нагнітає. Все це певну роль відіграє. Тому три місяці, шість чи дев’ять – рівно стільки знадобиться часу.

Радник глави Офісу президента зазначив, що Україна також не може зупинитися, тому що відкладена війна триватиме щонайменше рік чи два. Подоляк вважає, що уряд не може дозволити собі воювати кожні два роки з Російською Федерацією.

– Ми не можемо зупинитися теж. Якщо зупинимось, то це буде Мінськ-3, а це відкладена війна на рік чи на два в іншому обсязі. Ми не можемо собі дозволити воювати кожні два роки з Російською Федерацією. Ми вкладатимемо гроші в інфраструктуру в містах, щоб там було жити комфортно. А Росія вкладатиме у свої табори, де вчитимуть вбивати людей, вкладатимуть гроші у зброю та ракети, тому нам невигідно, щоб вони підписували з нами будь-яку мирну угоду. Доведеться йти до кінця.

Є математика – це кількість зброї, яку Росія може витратити на війну в Україні, і кількість зброї, яку може витратити за допомогою наших партнерів на те, щоб оборонятись і здійснювати контрнаступи. Але є й інші параметри – це психологічний статус в країні під назвою Російська Федерація, вони вже впадають в хаос, тому що не розуміють, чому така довга війна, якщо їм казали за три дні всіх поставлять на коліна. Ні. Думаю, що за певний час панічні настрої в Росії дійдуть до критичної маси, там все посиплеться. Скільки на це знадобиться часу? Мені здається, що не дуже багато, але західні партнери говорять про рік-півтора, – зауважив Подоляк.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 21:34:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин