Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Подолав 1801 км за 50 днів: чернігівський мандрівник Волощук повертається з подорожі Україною

Подолав 1801 км за 50 днів: чернігівський мандрівник Волощук повертається з подорожі Україною

4 жовтня відомий чернігівський мандрівник та журналіст Олександр Волощук дістався останнього пункту своєї пішої подорожі із Заходу на Схід України.

Про успішне завершення мандрів він повідомив у себе на Facebook-сторінці.

«4 жовтня я досяг покинутого села Рання Зоря (колишня назва – Червона Зірка) в Луганській області, котре по факту і є крайньою східною точкою України. Повний кілометраж подорожі склав 1801 кілометр, ішов я 58 ходових днів. Увесь шлях пройшов у одній парі взуття міцних і надійних будівельних черевиках зі свинячої шкіри», – написав у пості Олександр Волощук.

Нині він повертається додому автостопом. Мандрівник зробив зупинку в Харкові, аби відвідати футбольний матч жіночої Ліги Чемпіонів «Житлобуд» Харків – «Реал» Мадрид.

8 жовтня Олександр Волощук планує повернутися до Чернігова.

Нагадаємо, з рідного міста над Десною мандрівник вирушив 29 липня, аби стартувати 1 серпня з крайньої західної точки України на українсько-словацькому кордоні. Він рухався «глибинкою» 12 областей, аби завершити втілення давньої мрії – зробити такий собі Український «хрест».

Йдеться про задум перетнути країну із Заходу на Схід та з півночі на Південь. Торік Олександр Волощук мандрував з крайньої північної точки до південної.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь