Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Подбайте про чистоту під час свят!

Шановні жителі та гості Ніжина! Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етнічно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

Згідно зі статистикою по різним містам України, під час святкування та після, сміття викидається в два, а то і в три рази більше, ніж у звичайні дні. Добре, коли мешканці “доносять” сміття до майданчиків по збору твердих побутових відходів, до урн, до сміттєприймальних пунктів. Після новорічної ночі місто може перетворитись на суцільне брудне сміттєзвалище з купою порожніх пляшок, використаних пакетів, пластикового посуду, недопалків та інших відходів  життєдіяльності людини.

Комунальне підприємство “Виробниче управління комунального господарства” закликає не допустити перетворення Ніжина на величезний смітник. Будь ласка, не залишайте сміття ” де схочу” на вулицях, біля центральної ялинки на площі І.Франка, у дворах багатоповерхівок та в інших громадських місцях. Не утворюйте стихійні сміттєзвалища. Подбайте про чистоту свого рідного міста, культуру викидання сміття та про повагу до оточуючих. Не показуйте поганий приклад дітям, які теж святкують та бачать погане відношення до культури та копіюють подібне.

Дякуємо за повагу та розуміння!

Щасливого святкування Нового року та веселого Різдва!

Unenizh.org.ua
2021-12-31 17:42:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин