Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Податок на здоров’я: у Канаді вводять внесок за відмову від Covid-вакцинації

Влада франкомовної канадської провінції Квебек оголосила про плани ввести податок на здоров’я для жителів, які відмовляються від вакцинації проти Covid-19 з немедичних причин. Така жорстка міра зумовлена різким зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію в регіоні.

– Ті, хто відмовляється від щеплення, лягають фінансовим тягарем на персонал лікарень і жителів Квебеку. 10% населення не можуть і не повинні обтяжувати інші 90%, – заявив прем’єр-міністр Франсуа Лего.

Вчора, 11 січня, провінція повідомила про 62 нові випадки смерті, в результаті чого загальне число людей, померлих від Covid-19, досягло понад 12 тис. осіб. Це найвищі показники в країні.

Внесок на здоров’я був запропонований після раптової відставки високопоставленого чиновника охорони здоров’я провінції на тлі зростаючого невдоволення з приводу нових заходів з блокування, переповнених лікарень і повільного розгортання бустерів вакцини.

Минулого тижня Квебек потрапив до заголовків газет, коли оголосив, що покупцям канабісу і алкоголю в спеціалізованих магазинах буде потрібно підтвердження вакцинації.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-12 10:47:54

Магазин Автозапчастин м.Ніжин