Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Подальша агресія РФ проти України матиме великі наслідки – НАТО

Країни НАТО закликають Російську Федерацію негайно зменшити напруження на кордоні з Україною і до вивести свої війська. Про це йдеться у заяві Північноатлантичної ради Альянсу.

– Ми серйозно занепокоєні значним, неспровокованим і необґрунтованим російським воєнним нарощенням на кордонах України протягом останніх місяців, і ми відкидаємо неправдиві російські твердження про провокації з боку України і НАТО. Ми закликаємо Росію до негайної деескалації, обирати дипломатичні засоби і дотримуватися її міжнародних зобовязань щодо відкритості у військовій діяльності, – йдеться у заяві.

У НАТО запевнили, що завжди рішуче відповідатимуть на будь-яке погіршення безпекової ситуації. Також країни-члени Альянсу наголосили, що подальша агресія проти України матиме величезні наслідки і дорого обійдеться.

– Ми знову повторюємо нашу підтримку територіальної цілісності і суверенітету України в межах її міжнародно визнаних кордонів і закликаємо Росію вивести її сили з України. Відносини НАТО з Україною – це справа лише України і 30 країн-членів НАТО. Ми рішуче відкидаємо будь-які спроби розірвати безпеку Альянсу, – зазначають у заяві.

Також у документі йдеться про те, що НАТО продовжить тісно координувати дії з відповідними зацікавленими сторонами та іншими міжнародними організаціями, зокрема Євросоюзом.

Джерело: НАТО

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-17 12:05:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин