Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Почуття гумору не втратив: Зеленський розповів TIME, як змінився з початку вторгнення РФ

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю журналу TIME зізнався, що особисто змінився після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а саме став старшим.

— Я постарішав ментально та морально. В моральному сенсі я абсолютно твердий. Але я постарів від усієї цієї мудрості, якої ніколи не хотів.

Це мудрість, пов’язана з кількістю загиблих і тортурами, які чинили російські солдати. Така мудрість… Чесно кажучи, я ніколи не ставив собі за мету отримати такі знання, – розповів президент.

Водночас він зізнався, що не втратив почуття гумору, адже це засіб виживання, щоб не відчувати себе пригніченим.

— Звичайно, ні (про почуття гумору, – Ред.)! Це неможливо. Неможливо допустити цього. Це засіб виживання. Інакше всі навколо відчували б депресію. А відчуття депресії – не найкращий спосіб перемогти. Ви повинні бути в переможному настрої. Як би важко не було, це мета. Мета точно не програти.

Тому ви не можете бути в настрої слабкості або паніки. Ви повинні тримати це разом, і ця єдність має бути в усьому – у вашому настрої, методі, словах, – зізнався Зеленський.

Президент також розповів, що для нього найважчим періодом доби після повномасштабного вторгнення РФ став період перед сном.

— Я до кінця не розумію, пора чи ні. Чи маю я право. Чи потрібно було щось ще зробити? Я дивлюся на свій графік. Безглуздо на це дивитися. Це порядок денний. Я бачу, що на сьогодні все закінчено. Але я дивлюся на це кілька разів і відчуваю, що щось не так. Мене мучить совість. Я дозволив собі поспати. Але що тепер? Дещо відбувається просто зараз, – додав він.

В інтерв’ю TIME також Зеленський назвав битву за схід України та Донбас вирішальним моментом війни та розповів, що для росіян Маріуполь та Азовсталь – перш за все є метою, щоб зламати український символ опору.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 18:10:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин