Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Почнемо створювати свою сім’ю: Alyona Alyona переїжджає до хлопця

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona вирішила переїхати жити до свого хлопця.

Дівчина поділилася, що в минулих стосунках молодий чоловік жив на її території. Наразі виконавиця вирішила сама переїхати до свого коханого.

Вона розповіла, що квартира її обранця знаходиться далі від репетиційної бази, студії звукозапису, ресторанів і готової кулінарії, ніж її. Але найголовніша проблема – її нажитки, оскільки в його квартирі не вистачить місця для всього.

– У цілому виходить, що нюансів багато. Він хоче собачку, а я люблю котів, мене вічно немає вдома, а він працює вдома, він любить простір і чисті поверхні, а в мене завжди все заставлено баночками та подарунками, – сказала Alyona Alyona.

Виконавиця наголосила, що поки не збирається розкривати особистість свого коханого.

– Коли я думаю про те, що ми зможемо частіше бачитися, піклуватися одне про одного та почнемо створювати свою сім’ю, всі проблеми відходять на другий план. Знаю, що вас дуже цікавить питання – Хто він? Але поки я вам нічого не скажу, – підсумувала артистка.

У квітні Alyona Alyona сказала, що перебуває у стосунках. Співачка зізналася, що її хлопець інтернет-персона та його звуть Андрій. Однак поки вони не готові афішувати свої стосунки.

Співачка наголосила, що з часом він розкриє своє обличчя.

Фото: Alyona Alyona


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-30 16:58:47