Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Почесне звання “Захисник України – Герой Чернігова” цього року присвоять першим 11 чернігівцям, загиблим в АТО

Почесне звання “Захисник України – Герой Чернігова” цього року присвоять першим 11 чернігівцям, загиблим в АТО

Почесне звання “Захисник України – Герой Чернігова” цього року присвоять першим 11 чернігівцям, загиблим в АТО. Таку почесну відзнаку територіальної громади міста запровадили минулого року, а в 2020 її вручатимуть уперше. Окрім звання, вона передбачає вручення нагрудного знаку, а також разової грошової виплати в розмірі 10 мінімальних заробітних плат (на сьогодні це 47 тисяч 230 гривень).

Звання “Захисник України – Герой Чернігова” присвоюється мешканцям міста Чернігова за вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Тим, хто брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО/ООС, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Сьогодні, 15 липня, в залі засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради вперше відбулося засідання Комісії з питань присвоєння почесного звання “Захисник України – Герой Чернігова”, яка розглянула і затвердила список тих героїв АТО, яким це звання буде присвоєне в цьому році.

– Пропозиції надавалися спеціальною дорадчою комісією, куди входять і представники родин загиблих, і представники громадських організацій, які представляють ветеранів АТО та сьогоднішніх учасників бойових дій. Тепер комісія розглядає ці подання, а в серпні міський голова винесе рішення на розгляд сесії міської ради. Для того, щоб 14 жовтня – на Покрову, в День захисника України – зробити урочисте вручення цих нагород родинам героїв, – зазначив заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако, починаючи засідання комісії.

Нагороди вручатимуться по мірі можливостей міського бюджету кілька років поспіль. Відповідно до положення про присвоєння цього звання, у разі посмертного присвоєння черговість висування претендентів визначається згідно з датою загибелі.

Комісія рекомендувала на присвоєння почесного звання “Захисник України – Герой Чернігова” (посмертно) в цьому році:

 • Коновалова Олексія Ігоревича,
 • Бруя Миколу Віталійовича,
 • Нагорного Сергія Михайловича,
 • Полегенька Дмитра Павловича,
 • Ющенка Володимира Михайловича,
 • Близнюка Володимира Володимировича,
 • Рябого Віталія Вікторовича,
 • Чередніченка Дениса Ігоревича,
 • Запеку Віктора Олександровича,
 • Іщенка Андрія Васильовича,
 • Будька Олександра Анатолійовича.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

15.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова