Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Почему применение Украиной беспилотника Bayraktar на Донбассе так испугало Россию

Українські військові вперше застосували безпілотний ударний комплекс Bayraktar.

Це був удар у відповідь. Проросійські бойовики гатили по наших позиціях в районі селища Гранитне. Загинув український військовий.

Били із гаубиць забороненого 122 калібру. По одній з них і вдарив Bayraktar. Навіть не бойовою ракетою, а спеціальною, кумулятивною, як останнє попередження. Але паніка на окупованому Донбасі та в Кремлі почалася недитяча. Демонстрація сили Bayraktar — вразила.

Росія заявила протест. Близькі до неї Франція та Німеччина висловили занепокоєння. І тільки США незворушно підтримали цей крок, бо Україна захищає свої території.

Ударний безпілотник Bayraktar накрив одну з ворожих гаубиць фантастично точковим ударом.

Точно в ціль випущена спеціальна кумулятивна ракета. Вона не бойова. Удар попереджувальний.

Відверта паніка на перше застосування Україною Bayraktar почалася в Кремлі. Росія давно знервована через турецькі Bayraktar в Україні. Кремль не на жарт налякала ця пташка у Нагірному Карабасі.


Саме Bayraktar знищили безліч вірменських танків, систем ППО, крупнокаліберної артилерії. Що стало одним з ключових елементів успіху наступальної операції, і врешті, перемоги Азербайджану.

Україна отримала турецькі безпілотники ще у 2019 році, але застосувала вперше.

Удар Bayraktar на Донбасі став показовим тестом на міжнародну дружбу. Франція та Німеччина, країни, що мають бізнес-інтереси в Росії – висловили стурбованість.

В українському МЗС відповіли, Bayraktar стріляв з-за лінії розмежування. І лише після того, як звернення до ОБСЄ не допомогли зупинити вражий вогонь.

На цьому акцентувала і заява США. Позиція Пентагону яскраво контрастувала з європейською.

За нашою інформацією, після історичного пострілу, Bayraktar застосували ще раз.

Через нервову перенапругу Кремль не знайшов кращого способу дошкулити Анкарі, як припинити імпорт турецьких мандаринів.

А от що чекати Україні? Експерти відразу заявили, що оточення Путіна напружено шукає вихід. І певно перекидатиме на окупований Донбас додаткове озброєння.

І вже у п’ятницю стало відомо, Росія передала бойовикам ОРДЛО нову гуманітарку: безпілотники Орлан та Гранат. А також БТРи та паливо для техніки. Це з’ясувала українська військова розвідка.  Посилились і обстріли.

Наразі Україна має 12 Bayraktar. Якщо їх число буде нарощене і рівномірно розподілене по лінії фронту — це може реально змінити розстановку сил на окупованому Донбасі. Тому перший удар Bayraktar не даремно називають історичним.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-01 14:42:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин