Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Побиття Малоштан: суд залишив без змін вирок п’яти кривдницям

Побиття Малоштан: суд залишив без змін вирок п'яти кривдницям

Феміда «поставила крапку» у справі про побиття та знущання над чернігівкою Поліною Малоштан та її подругою, які навесні 2017 року вчинили 5 дівчат. Вирок, призначений Деснянським районним судом 23 лютого, Чернігівський апеляційний суд залишив без змін. 

Про фінал історії булінгу кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його словами, ювенальний прокурор брав участь в перегляді вироку суду першої інстанції за апеляційними скаргами захисників в інтересах неповнолітніх, які вчинили хуліганські дії, пов’язані із прилюдним приниженням своїх одноліток.

«Чернігівський апеляційний суд залишив без змін вирок Деснянського районного суду Чернігова від 23 лютого 2021 року, яким п’ятьох місцевих дівчат засуджено за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчинене групою осіб. Апеляційні скарги сторони захисту залишено без задоволення», – поінформував Литовченко.

Нагадаємо, що судом першої інстанції призначено покарання двом дівчатам у виді 3 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки, ще трьом – у виді 2 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

В судовому засіданні доведено, що упродовж березня-квітня 2017 року обвинувачені періодично, використовуючи малозначний привід, публічно з’ясовували стосунки з потерпілими та завдавали останнім тілесні ушкодження. При цьому, інші підлітки, які за цим спостерігали, знімали знущання та побої на відео.

Вирок суду набрав законної сили.

Справа набула неймовірного розголосу: про неї писали чи не всі українські ЗМІ. Поліна отримала струс мозку і травми обличчя та тіла, які лікувала упродовж кількох років. При цьому постраждалій погрожували, будинок родини Малоштан кілька разів підпалювали, їхнього адвоката Сергія Нестеренка жорстоко побили, а судовий розгляд вельми затягували захисники обвинувачених. У соцмережах такі пристрасті пояснювали просто: одна з нападниць є донькою кримінального авторитета.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.07.2021

Залишити відповідь