Україна і світ

Побоювання щодо відкриття ринку землі базуються на недовірі до здатності держави захистити дрібних землевласників, – експерт

Джерело: 112.ua

Побоювання щодо відкриття ринку землі базуються на недовірі до здатності держави захистити дрібних землевласників. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив соціолог Павло Кутуєв.

“Побоювання, пов’язані з введенням ринку землі, базуються на недовірі до дієздатності української держави, держава не може захистити дрібного власника від хижацької атаки великих грошових земельних інтересів”, – вважає експерт.

Тому. На його думку, якщо держава продемонструє, що всі гравці будуть діяти в рамках законодавчого поля незалежно від “ваговій категорії” цих індивідів або груп.

“Тоді рівень довіри буде вище, і очікування будуть більш оптимістичними, ніж зараз”, – переконаний він.

Зазначимо, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства вже опублікувало текст законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”. 

Раніше Віктор Медведчук заявляв, що скасовувати мораторій на продаж землі треба тільки після всеукраїнського референдуму.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close