Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

По Космонавтів пересування проїзною частиною стало безпечніше!

Вулиця Космонавтів знаходиться майже на околиці Ніжина і веде прямісінько до військового містечка та базування спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України. Проїзною частиною Космонавтів користується багато автомобілістів, мотоциклістів, велосипедистів, а також цією дорогою курсує маршрутний транспорт Ніжина. І кожного разу, коли у місті трапляються буревії існує пряма загроза життю мешканців та пошкодженню майна через те, що на узбіччі вулиці Космонавтів стоять старі, трухляві та пошкоджені хворобою дерева-велетні.

Черговим кроком до поліпшення безпеки життя громадян та безпечного пересування автотранспорту вищезгаданою вулицею стало видалення трьох величезних аварійних тополь. Всього лише кілька днів знадобилось працівникам комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», щоб оперативно провести видалення цих велетнів. Силами двох пильщиків та бригади працівників з благоустрою з залученням спеціалізованою техніки, тополі було обережно видалено, практично, по одній гілці. Під час видалення, рух по вулиці Космонавтів було обмежено та вжито всі заходи з безпеки, а сам процес видалення виконувався під пильним контролем інженера з благоустрою дільниці з обслуговування об’єктів  благоустрою Сергія Гриценко та головного інженера КП “ВУКГ” Сергія Баканова.

Наразі, дерева повністю видалено, територія навколо прибирається, а безпеці мешканців аварійні тополі більше ніякої загрози не несуть.

Unenizh.org.ua
2021-10-13 15:44:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин