Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Плюсова температура та дощ: погода в Україні 11 грудня

Погода в Україні у суботу, 11 грудня, буде теплою, як для зими. У більшості регіонів буде сонячно, місцями пройдуть опади у вигляді дощу.

Детальний прогноз погоди на 11 грудня, дивіться у матеріалі.

Погода в Україні 11 грудня – прогноз

На півдні України 11 грудня опадів не очікується. Денна температура повітря буде на рівні +7, +13, вночі – +6, +11. Пориви вітру сягатимуть 7-12 м/с.

У східних регіонах у денні години +3,+6, вночі температура повітря опуститься максимум до +1. Вітер – 7-12 м/с.

На півночі 11 грудня погода буде похмурою та дощовою. Опади очікуються і вдень, і вночі.

Протягом доби температура повітря буде однаковою +6, +8. Лише у Сумській області на кілька градусів холодніше +4, +6 вдень, а вночі – +3, +5. Швидкість вітру буде на рівні 7-12 м/с.

У західних регіонах буде сонячно, опади пройдуть лише у Рівненській області. У денний час доби синоптики прогнозують +2, +4, вночі похолодає максимум до – 1. Пориви вітру сягатимуть 3-8 м/с, але у Закарпатській області – 7-12 м/с.

У центрі України у суботу дощитиме і вдень, і вночі. Лише на Дніпропетровщині у нічні години опадів не очікується. Температура повітря протягом доби буде на рівні +6, +8. Вітер – 7-12 м/с.

У Києві 11 грудня також піде дощ. Температура повітря триматиметься на рівні +6, +8 і вдень, і вночі. Швидкість вітру – 7-12 м/с.

Погода на Новий рік

За прогнозами синоптиків, снігу на Новий рік не варто очікувати. Утворенню снігового покриву заважатиме висока температура повітря.

У перший місяць зими опади можуть пройти лише у вигляді дощу або мокрого снігу. Середня місячна температура  передбачається від -4 до +3.

Детальніше про погоду на Новий рік читайте у матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-10 16:54:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин