Новини Чернігова

Плавайте безпечно та приємно з хімією AquaDoctor

Плавайте безпечно та приємно з хімією AquaDoctor

Щоб вода в басейні була прозора та без шкідливих для людини мікроб чи бактерій, регулярно використовуйте хімічні препарати. Хімія для басейнів (https://aquadoctor.ua/) поділяється на групи, кожна з яких має певне призначення:

– Дезінфектанти знезаражують воду від шкідливих вірусів, грибків та бактерій.

– Препарати для вирівнювання рівня рН та інших важливих показників води сприяють ефективній роботі хімії.

– Засоби проти водоростей – альгіциди, вбивають водорості, запобігають їх росту, видаляють зелений відтінок води.

– Коагулянти роблять воду ідеально прозорою.

У цій статті ми докладніше розповімо, як доглядати воду, щоб плавання в басейні було безпечним і приємним.

Плавайте безпечно та приємно з хімією AquaDoctor

Дезінфектанти

Серед препаратів для дезінфекції води широкою популярністю користуються засоби на основі хлору, тому що хлор має потужний знезаражувальний ефект, доступний і простий у використанні.

Дезінфектанти різняться залежно від типу обробки води – це:

– Шокова

– Регулярна

Для шокової обробки свіжонабраної або сильно забрудненої води застосовуйте хлор швидкої дії.

Для підтримки чистоти води протягом усього сезону купання виконуйте регулярне оброблення води повільнорозчинними таблетками.

Якщо потрібно знезаразити дитячий басейн або у когось із користувачів басейну виникла алергічна реакція на хлор, застосовуйте препарати на основі активного кисню.

Якщо в басейні встановлена станція дозування, ви також можете використовувати гіпохлорит натрію – рідкий засіб на основі хору.

Плавайте безпечно та приємно з хімією AquaDoctor

Альгіциди

Хлорування не здатне повністю знищити водорості, тому необхідно також виконувати шокову та регулярну обробку води альгіцидом. Саме завдяки цим препаратам вода перестає цвісти та втрачає зелений відтінок.

Плавайте безпечно та приємно з хімією AquaDoctor

Коагулянти

Від найдрібніших частинок забруднень, стійких до хімії, та що не схоплюються фільтром і роблять воду каламутною, позбавлять коагулянти. Це спеціальні препарати, які мають стягувальний ефект. Під їх впливом частинки сміття з’єднуються один з одним і перетворюються на видимі та обтяжені згустки, що осідають на дно басейну. Звідти їх легко захопить фільтр або ви зможете прибрати сачком та за допомогою водного пилососа.

Рекомендації щодо використання хімії для басейну

Перед хімічною процедурою завжди перевіряйте рівень pH води за допомогою тестера. Якщо pH нижче або вище значень 7.2–7.4, використовуйте спеціальні препарати для корекції кислотно-лужного балансу води.

Після шокової обробки води через 12 годин перевірте рівень хлору, його норма становить 0.3–0.6 мг/л. Якщо хлору в надлишку, зачекайте, поки він вивітриться або додайте в басейн води. Також можна застосувати засіб для нейтралізації надлишкового хлору. За його недостатнього рівня повторіть обробку води хлорним препаратом.

Дотримуйтесь дозування засобів. Вся інформація про дозування та властивості продукції AquaDoctor зазначена на етикетках препаратів.

Використовуйте якісну хімію для догляду за водою, та ваш басейн завжди буде чистим, а ви отримаєте незабутні емоції від приємного плавання.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.03.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь