Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Платниками Чернігівщини сплачено майже 34 млн грн екологічного податку

Платниками Чернігівщини сплачено майже 34 млн грн екологічного податку

Добровільне декларування та сплата екологічного податку є запорукою проведення заходів захисту довкілля, – наголошують фахівці управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Протягом 7 місяців до зведеного бюджету області надійшло 33,7 млн грн екологічного податку, що майже на 15 відс. (4,3 млн грн) перевищує показник минулого року.

За викиди в повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення сплачено 13,7 млн грн, за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти сплачено 1,1 млн грн, за розміщення відходів у спеціально відведених місцях – 8,9 млн грн. та за викиди у повітря двоокису вуглецю – 10 млн гривень.

Відповідно до Бюджетного кодексу України сплачені кошти розподілено до Державного бюджету у сумі 20,6 млн грн та до бюджетів територіальних громад – 13,1 млн гривень.

Рівень добровільної сплати екологічного податку складає понад 99 відс. загальної суми, за рахунок контрольно-перевірочної роботи та погашення податкового боргу надійшло 315,5 тис гривень.

 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова