Україна і світ

План роботи Ради на тиждень: Обмеження хутрового виробництва і штрафи за непристебнутий ремінь безпеки

Як повідомлялося, позачергові парламентські вибори в Україні призначено на 21 липня

Джерело: 112.ua

Верховна Рада має намір розглянути блок питань місцевого самоврядування; аграрної політики та інформатизації протягом пленарного тижня 28-31 травня 2019 року. Про це свідчить порядок денний, опублікований на сайті парламенту.

У вівторок 28 травня депутати мають намір розпочати роботу зі звільнення органів місцевого самоврядування від сплати авансового внеску для проведення виконавчих дій.

Потім у плані роботи – блок питань місцевого самоврядування, кілька соціальних питань (у тому числі про дорожній рух для людей на кріслах колісних).

Нардепи спробують включити в порядок денний сесії низку законопроектів. Один із них – про зміни до держбюджету шодо фінансової підтримки громадських об’єднань ветеранів.

Якщо включать до плану роботи сесії, депутати зможуть розглянути три варіанти законопроектів про обмеження хутрового виробництва; проект закону про посилення відповідальності за ігнорування мотошоломів та ременів безпеки.

Верховна Рада має намір звернутися до міжнародної спільноти щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації.

Якщо вистачить часу, парламент призначить позачергові вибори сільських та селищних голів. Окрім того, депутати мають намір затвердити Загальнодержавну цільову науково-технічну космічну програму України на 2019-2023 роки.

Парламент матиме змогу остаточно посилити відповідальність за незаконні дії із державними нагородами і наругу над місцем поховання захисників України.

У порядку денному – законопроект про стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки.

У другому читанні мають намір розглянути законопроект про охорону культурної спадщини.

Новини за темою: Зеленський закликав нардепів не використовувати Раду для особистого піару перед виборами

Середа 29 травня має стати днем розгляду ратифікацій. У тому числі – законопроекти про затвердження домовленостей з Австрією про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ; ратифікація змін до угод із Турцією та Великою Британією про уникнення подвійного оподаткування.

У повторному другому читанні розглянуть законопроект про протидію рейдерству.

План роботи містить низку проектів постанов про зміну і встановлення меж населених пунктів.

У четвер 30 травня народні депутати планують розпочати роботу із розгляду блоку питань аграрної політики, у тому числі – щодо ідентифікації та реєстрації тварин та про сільськогосподарську кооперацію (обидва – перше читання).

У другому читанні мають намір розгянути законопроект про ліквідацію Нацкомфінпослуг, а після цього – блок питань інформатизації.

Розгляд низки ратифікацій запланували на четвер, у тому числі угоди із США щодо відкриття інформації про рахунки американців в Україні (застосування закону Сполучених Штатів FATCA).

У п’ятницю 31 травня традиційно відбудеться Година запитань до уряду.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close