Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Північний кордон укріплюють “зубами дракона”

У прикордонних районах Північної операційної зони продовжують встановлювати бетонні загороджувальні конструкції, – повідомляє командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Тетраедри – протитанкові бетонні загороджувальні елементи, які входять в систему оборони взводних опорних пунктів. Їх встановлення свідчить, що спорудження ВОПів добігає кінця, зазначається в повідомленні.

“Кожен взводний опорний пункт складається з чотирьох-п’яти смуг інженерних загороджень. Це протитанковий рів, мінне поле, тетраедри, колючий дріт і знову мінне поле. У Північній операційній зоні облаштовано вже понад сто таких позицій. У разі зростання рівня військової загрози на ці оборонні рубежі мають підійти додаткові сили. Ці бригади будуть готові до ведення оборонного бою та стримування просування ворожих сил”, – розповідає генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 
Фото: “Зуби дракона”

 
Фото: Встановлення конструкцій

За словами командувача, раніше українські військові інженери переважно виконували завдання з будівництва польової фортифікації. Проте, Ставкою верховного головнокомандувача було вирішено перейти до довготривалої фортифікації. Роботи виконуються за кошти державного бюджету. Виконавцями робіт виступають обласні військові адміністрації.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Правда

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2023-12-30 15:50:06