Україна і світ

Після зміни уряду треба терміново закінчувати переговори про постачання газу, – Бойко

Новому уряду в терміновому порядку необхідно буде закінчувати в першу чергу переговори про поставки газу напряму в Україну. Про це заявив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Ми двічі виїжджали до Москви з Віктором Медведчуком і приводили переговори, один раз у Москві, інший раз в Санкт-Петербурзі. Я вважаю, що нам, як тільки зараз буде зміна уряду, треба дуже швидко закінчувати переговори, в першу чергу про постачання газу безпосередньо, тому що це прямий інтерес України. Коли ми отримаємо газ, ми порахували, для всіх категорій споживачів максимум 3800 грн, а не 8000, як зараз. Я і міністром працював, і керівником “Нафтогазу” давно і голова “Газпрому” запитує мене, я його знаю 15 років, “А навіщо ви так робите?”. Я спочатку не зрозумів, запитав: “Навіщо ви берете наш російський газ, він же наш російський, робите якийсь віртуальний реверс і продаєте своєму населенню-споживача на 100 дол. дорожче? Чому ви не укладіть прямий контракт? Беріть його на 100 дол. дешевше на кордоні та при цьому розповідайте, що ви злізли з газової гри. Тому що це наш російський газ”, – сказав Бойко.

Він також зазначив, що після цього одразу ж знизяться не тільки комунальні тарифи, але і ціни на продукти.”Тому ця дурість буде вирішена відразу, люди відразу отримають полегшення та за тарифами, і за цінами на хліб, на цукор, на все, де є газ”, – додав політик.

Нагадаємо, 7 червня голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук і Бойко в Санкт-Петербурзі провели переговори з головою правління “Газпрому” Олексієм Міллером про прямі постачання в Україну російського газу.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close