Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Після затримання вагнерівців РФ почала спецоперацію проти України – голова ТСК

Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо справи вагнерівців Мар’яна Безугла на брифінгу оприлюднила дані, які уже підтверджені показами свідків та увійдуть до проміжного звіту ТСК.

За її словами, російські спецслужби могли відстежити частину заходів спецслужб і розвідки України в роботі зі збору інформації про найманців ПВК Вагнера, а після їхнього затримання почали дезінформаційну спецоперацію проти України.

– ТСК встановила, що спецлужби РФ дозволили вивезення зі своєї території та території Білорусі 33 найманців, і що підготовка відповідних документів для екстрадиції почалася вже після того, як вагнерівці були затримані в Білорусі. За попередньою інформацією ТСК, з моменту затримання найманців спецслужби РФ переформатували свої активні заходи і почали дезінформаційну спецоперацію проти України, – зачитала Безугла попередні висновки.

Вона сказала, що ТСК збирається рекомендувати правоохоронним органам в межах своїх повноважень проаналізувати наявні факти про дезінформаційну активність Росії та її скоординованість із діями окремих суб’єктів в Україні.

29 липня 2020 року у Білорусі затримали 33 найманців ПВК Вагнера. В Україні заявили, що 28 з них причетні до військових злочинів на Донбасі, і направили офіційний запит про екстрадиційний арешт затриманих вагнерівців.

Проте вже за тиждень Білорусь віддала Росії 32 найманців.

Фото: Мар’яна Безугла

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-20 23:07:28

Магазин Автозапчастин м.Ніжин