Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Після вбивства Гатчинс: Болдвін запропонував нові правила зйомок зі зброєю

Голлівудський актор Алек Болдвін, який застрелив операторку фільму Іржа Галину Гатчинс, вимагає присутності поліції на зйомках зі зброєю.

Він вважає, що слід посилити заходи безпеки на знімальних майданчиках. Про це Болдвін написав на своїх сторінках у соціальних мережах.

– У кожному фільмі чи серіалі, в якому використовується зброя, чи то муляжі чи інше, на знімальному майданчику має бути співробітник поліції, найнятий продюсерами, спеціально для контролю за безпекою його застосування, – заявив актор.

За словами Болдвіна, оплачувати послуги поліцейського мають кіностудії або стримінгові сервіси. Актор впевнений, що це допоможе зменшити кільки кількість інцидентів і нещасних випадків на знімальних майданчиках.

Нагадаємо, що 22 жовтня Алек Болдвін застрелив оператора Галину Гатчінс, а також поранив режисера Джоела Соуза під час зйомок.

За словами актора, він не знав, що пістолет заряджений бойовими патронами. Незабаром після трагедії Болдвін повідомив, що співпрацює з поліцією в рамках розслідування, а також підтримує сім’ю загиблої.

Після цього трагічного випадку голлівудські кінооператори підписали відкритий лист із вимогою заборонити використання справжньої вогнепальної зброї на знімальному майданчику.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-09 12:43:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин