Новини Чернігова

Після проведення моніторингу Транспортна рада вирішить долю маршруту №25

Після проведення моніторингу Транспортна рада вирішить долю маршруту №25

В управлінні транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради дали відповідь на петицію щодо роботи автобусного маршруту №25, продовження автобусного маршруту № 39 до вулиці Дніпровської.

Начальник Олександр Рижий зазначає, що рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 28 вересня 2016 року № 419 затверджено мережу міських автобусних маршрутів загального користування, до якої увійшов і автобусний маршрут № 25 «Вул. Захисників України – Хімволокно».

Управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради свого часу було оголошено та 23 грудня 2016 року проведено конкурс з перевезення пасажирів на маршруті № 25, за результатами чого визначено перевізника ДП «Пассервіс» ВАТ «Чернігівавтосервіс», з яким було укладено відповідний договір.

За вказаним Договором перевізнику надається право з 10 січня 2017 року до 9 січня 2022 року на перевезення пасажирів на маршруті № 25.

Так, за умовами Договору на даному маршруті мають щоденно працювати 14 автобусів класу І, II пасажиромісткістю 40 осіб, що з 6-ї год. до 22-ї год. з інтервалом 8 хв. здійснюватимуть пасажирські перевезення.

Крім того, вже з перших днів дії нової маршрутної мережі управлінням проводиться моніторинг пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах.

За результатами обстеження пасажиропотоку на маршруті № 25 в районі вулиць Гагаріна, Дніпровської, Попова, з метою безперебійного забезпечення населення мікрорайону «Шерстянка» транспортними послугами, управління ініціювало внесення змін до Договору.

З перевізником ДП «Пассервіс» ВАТ «Чернігівавтосервіс» було укладено додаткову угоду № 1 від 25 січня 2017 року до діючого Договору, за якою на цьому маршруті мають працювати 20 транспортних засобів пасажиромісткістю понад 35 осіб з інтервалом 6-10 хв.

За інформацією перевізника ДП «Пассервіс» ВАТ «Чернігівавтосервіс» на підприємстві склалась напружена ситуація, як з рухомим складом, що експлуатується на міських автобусних маршрутах, так і з обслуговуючим персоналом на транспорті, особливо, з водіями транспортних засобів, нагальна потреба яких наразі сягає за 50 чоловік.

«Продовження міського автобусного маршруту № 39 до вулиці Дніпровської із збереженням існуючого інтервалу руху між автобусами потягне за собою, як наслідок, необхідність введення в експлуатацію відповідних додаткових транспортних засобів, що на даний час у КП «Чернігівське тролейбусне управління», у достатній кількості, на жаль, відсутні.

Втім і надалі проводитиметься моніторинг пасажирських перевезень на міському автобусному маршруті №25 «Вул. Захисників України – Хімволокно». Водночас працівниками управління вивчається пасажиропотік на зазначеному напрямку по вулицях Дніпровська, Попова, Ціолковського до мікрорайону «Шерстянка.

Після проведення вказаних заходів та ураховуючи пропозиції, викладені в електронній петиції, питання щодо продовження міського автобусного маршруту №39 «Олександрівка — вул. Старобілоуська» до вул. Дніпровської планується вносити до розгляду на черговому засіданні координаційної ради з питань організації транспортного забезпечення населення міста Чернігова (Транспортна рада), де й має прийматись рішення щодо зазначеного питання», – йдеться у відповіді.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: