Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Після локдауну чернігівські школярі можуть повернутися до очного навчання

Після локдауну чернігівські школярі можуть повернутися до очного навчання

Введення дистанційного навчання дало певний плюс для зниження кількості хворих. Якщо захворюваність і далі стабільно знижуватиметься, якщо ми бачитимемо сталу динаміку щодо зниження інфікованих, наприклад, протягом останніх п’яти тижнів, тоді ми можемо відпрацьовувати питання повернення до очного навчання.

Таку думку висловив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій нараді у міськраді 22 грудня.

Він також додав, що можна переглянути початок занять, щоб не в годину пік починалася перша зміна. Наприклад, щоб уроки розпочиналися десь о 9.30 чи 10.00, і щоб діти виїжджали пізніше у розвантаженому громадському транспорті.

В свою чергу, начальник управління освіти Василь Білогура зауважив, що питання по часу треба додатково обговорити. Адже у тих закладах, де діти навчаються у дві зміни, перерва між ними повинна бути не менше однієї години. Зокрема, для того, щоб провітрити приміщення та продезінфікувати поверхні. За менший час це просто не вдасться зробити.

Нагадаємо, перший семестр цього навчального року завершується 30 грудня. Потім у чернігівських школярів розпочинаються зимові канікули, які триватимуть з 1 по 10 січня. Після канікул для учнів 5-11 класів продовжиться дистанційне навчання, яке триватиме до 24 січня.

Фото — з мережі.

Джерело — пресслужба Чернігівської міськради

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.12.2020