Україна і світ

Після інавгурації Зеленський відвідає низку офіційних заходів: Який попередній розпорядок дня

Вступивши на посаду новообраний президент України має намір прийняти глав іноземних делегацій та провести з ними двосторонні зустрічі

Джерело: 112.ua

Після інавгурації Зеленський відвідає низку офіційних заходів: Який попередній розпорядок дня

Новообраний президент України Володимир Зеленський після урочистого засідання Верховної Ради з нагоди складення ним присяги українському народові візьме участь ще в ряді офіційних заходів, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Згідно з повідомленням, після інавгурації в парламенті Зеленський візьме участь у церемонії представлення командуючих видами Збройних сил України та церемонії підняття Державного прапора України.

Потім разом з дружиною він привітає глав іноземних делегацій та побуває на прийомі для керівників іноземних делегацій.

У другій половині дня у Зеленського заплановані двосторонні зустрічі з главами іноземних делегацій в адміністрації президента України.

За даними МЗС України, станом на вечір 18 травня підтвердили наміри прибути на церемонію інавгурації президента України п’ять президентів (Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Угорщини), віце-президент Туреччини, прем’єр-міністр Молдови, віце-прем’єри Білорусі, Румунії, Словаччини та Болгарії, міністр оборони Канади, міністр з питань Європи Франції, глава МЗС Польщі і “більше 40 інших високих представників”.

США на інавгурації Зеленського представлятиме делегація у складі п’яти високопоставлених чиновників на чолі з міністром енергетики. Європейський Союз на церемонії представлятиме віце-президент Європейської комісії Марош Шевчович. Делегацію Азербайджану очолить спікер парламенту, а Чехію буде представляти голова Сенату Парламенту цієї країни.

Новини за темою: Інавгурація Зеленського відбуватиметься із суттєвими відхиленнями від традиційного сценарію, – Держохорона

Нагадаємо, інавгурація Володимира Зеленського відбудеться 20 травня. Початок урочистостей заплановано на 10:00 у приміщенні Верховної Ради.

Раніше в поліції анонсували введення обмеження на рух транспорту в центрі міста. Перелік вулиць тут.

Сьогодні ж, за інформацією ЗМІ, у будівлі Верховної Ради відбудеться репетиція інавгурації новообраного президента. Однак самого Зеленського на ній не буде.

Які повноваження матиме Володимир Зеленський після складення присяги українському народові, в нашому великому матеріалі за посиланням.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua