Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Після 10 років судів: Шварцнеггер офіційно розлучився з дружиною

Американський актор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварцнеггер офіційно розлучився з дружиною Марією Шрайвер. Шлюборозлучний процес пари тривав понад 10 років.

Причиною такого довгого розлучення стала “відсутність особливої мотивації” остаточно розірвати шлюб, а також складнощі з поділом майна.

Річ у тому, що Арнольд і Марія перед весіллям не підписали шлюбний контракт, де було б обумовлено конкретну суму відступних в разі розлучення. За законом, якщо немає контракту, дружина може впевнено претендувати на половину сімейного майна.

Нагадаємо, що Арнольд Шварценеггер одружився на тележурналістці Марії Шрайвер, яка є племінницею 35-го президента США Джона Кеннеді, у 1986 році. У шлюбі в них народилося четверо дітей.

Шрайвер подала на розлучення ще у липні 2011 року, хоча на той час вони з чоловіком уже кілька місяців не жили разом. Як з’ясувалося, причиною розриву сімейних стосунків стала наявність в актора роману на стороні та позашлюбної дитини від хатньої робітниці.

Однак після цього подружжя неодноразово сходилося. Їм вдалося зберегти близькі стосунки, тому вони часто разом проводять час зі своїми дітьми.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-29 09:57:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин