Новини Чернігова

Пішою ходою центром Чернігова під звуки оркестру пройшли сьогодні понад 300 випускників Академії державної пенітенціарної служби

Пішою ходою центром Чернігова під звуки оркестру пройшли сьогодні понад 300 випускників Академії державної пенітенціарної служби. Отримали дипломи на Болдиних горах. Випустилися фахівці трьох факультетів. Як все пройшло – знає Валентина Милько.

Тут на Болдиних горах випускникам вручають дипломи. У  Катерини Русевич з відзнакою. Тепер поїде до Балти Одеської області працювати в виправній колонії.

«Найскладнішим було це дисципліна, тому що це не простий навчальний заклад, а спеціалізований.»

Тих, хто навчався на держзамовленні направлять на роботу по місцю проживання.

Олексій Тогочинський, ректор Академії ДПтС: «Наші випускники пройшли попередній розподіл всі забезпечені трудовими місцями подальшої служби. Установи, слідчі ізолятори, установи виконання покарань ДВС.»

Руслан Лінник, випускник ДПтС: «По спеціальності буду працювати у себе в області в Полтаві.»

Анна Дундюк, дівчина випускника ДПтС: «Чесно, сум, радість, змішані емоції.»

Серед випускників і Петро Кушнір з Тернополя. 2 роки провів в АТО в складі артилерійської розвідки. Каже, пішов навчатись, щоб служити в Нацгвардії.

«Пішов я вчиться ще до війни, коли служив в Соломянскій виправній колонії. Начальство порахувало, що мені потрібно просуватися по службі і я пішов учиться. Потім почалася війна, загинуло багато моїх друзів і я пішов в ЗСУ.»

По закінченню святкування, випускники підкидують монети.

Тетяна Бідняк, випускниця Академії ДПтС: «Ця традиція означає, підкидують її на щастя, щоб дійти до високих погонів.»

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: UA: Чернігів
14.06.2019