Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі підлітка на Чернігівщині

23 червня о 18:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на сайті, пише Челайн

На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.

На жаль, тіло дитини виявили в озері.

Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.

Читати ще: На Ніжинщині поліцейські розшукали зниклого 8-річного хлопчика

Джерело: mynizhyn.com
2026-06-24 08:27:23

Back to top button