Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Пішов на підвищення: Олег Русін – більше не директор департаменту соцзахисту чернігівської ОДА

Пішов на підвищення: Олег Русін – більше не директор департаменту соцзахисту чернігівської ОДА

13 липня голова облдержадміністрації Анна Коваленко звільнила 57-річного Олега Русіна з посади очільника департаменту соціального захисту населення ОДА.

Про це сам звільнений повідомив на своїй Facebook-сторінці та на порталі підрозділу, яким керував.

Русін натякнув, що далі працюватиме за профілем у створеному 2020 року відомстві. Йдеться про Національну соціальну сервісну службу – центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

«Я складаю повноваження за посадою директора Департаменту соціального захисту населення, я прощаюсь з цим місцем, розпочну нову сторінку мого життя в Національній соціальній сервісній службі. Хочу подякувати всім, хто був у моєму житті, за всі моменти, які ми розділили разом, і моменти спогадів, які я маю в душі, за досвід і знання, які я отримав пропрацювавши сім років на посаді директора», – написав екс-директор департаменту.

У кадровій службі НССС не змогли підтвердити інформацію про нову посаду, порадивши звернутися до Русіна безпосередньо. У розмові телефоном той сьогодні, 14 липня, зізнався кореспонденту Високого Валу, що перебуває на співбесіді, а з департаменту звільнився у зв’язку з переходом на іншу посаду. Пізніше він поінформував – щойно його призначили начальником Головного управління НССС в Чернігівській області.

«Наразі у штаті управління я один. Воно перебуває у стадії формування. У майбутньому управління поєднуватиме функції департаменту соцзахисту населення та Служби у справах дітей. Тобто ці органи підпорядковуватимуться не ОДА, а міністерству соцполітики», – пояснив Русін телефоном.

Нагадаємо, Русін очолив указаний департамент 2 червня 2014 року. До того він був приватним підприємцем, членом ВО «Батьківщина», брав активну участь у чернігівському Євромайдані та Революції Гідності.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.07.2021

Залишити відповідь