Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Пішли вони з такою “війнушкою”: російські солдати готуються до бунтів

Служба безпеки України опублікувала чергове перехоплення, в якому демонструється, що російські солдати перестають довіряти своїм командирам і готуються до бунтів.

— Вони стоять, їх обстрілюють, а командир полку такий: Не відступати! А сам він десь на дивані сидить там, випиває, мабуть, – розповідає батькові окупант, який разом зі своїм підрозділом намагається вижити на Харківщині.

Обурений чоловік радить сину не ризикувати життям, а йти у відмовлятися. І щоб помститися командирам за таке відношення, радить:

— Щойно вискочиш – можна знімати погони, в шапку, бл**ь, насрати та одягнути на голову своєму комбату або комбригу. І нехай, бл**ь, ходить, втирається! Пішли вони на**й, бл**ь, з такою війнушкою.

В СБУ наголошують, що хоч і запізно, але до нього дійшло, що “красивые, сильные, мощные командиры – только в телевизоре”.

У ще одному перехопленні СБУ росіяни називають парад до 9 травня “ганебним”, а також бідкаються на відсутність перспектив та потуги із роботою через санкції. Та попри те, що саме керівництво Росії винне у тому, що відбувається у РФ, росіяни досі продовжують закликати до знищення українців.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-10 20:45:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин