Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Писанка мого краю»: ніжинські студени цікавились особливостями української писанки

2 травня 2024 р. у читальному залі №2 Бібліотеки ім. М.О. Лавровського НДУ імені Миколи Гоголя у межах такого напряму її культурно-просвітницької діяльності, як Творча Студія, відбувся захід до Великодня.

Про це йдеться на сайті НДУ 

Захід проводився зі студентами групи ДО-21 спец. 012 Дошкільна освіта під кер. доцента С.І. Матвієнко. Модератори заходу – провідні бібліотекарі С.С. Оніщенко та І.В. Мазун організували цікаві стендові виставки літератури, присвячені українському писанкарству та писанці як виду декоративно-ужиткового мистецтва Чернігівського Полісся.

У виступі С.С. Оніщенко було здійснено ґрунтовний аналіз регіональних особливостей української писанки. С.І. Матвієнко наголосила на важливості вивчення майбутніми вихователями регіональної культурно-історичної спадщини та збереження для наступних поколінь.

У практичній частині Творчої Студії Юрій Ващенко, педагог-практик, викладач спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” КЗ Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв, провів захоплюючий майстер-клас зі виготовлення писанки. Під керівництвом майстра студенти створювали цікаві візерунки, втілювали свої творчі задуми в цьому виді декоративно-ужиткового мистецтва.

“Висловлюємо щиру подяку Юрію Ващенко за неймовірні враження від майстер-класу та можливість ознайомитися з елементами народної культури! Щиро вдячні керівництву КЗ Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв за багаторічну співпрацю у справі популяризації серед молоді елементів національної культури”! – йдеться на сайті НДУ. 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, святкування Великодніх свят — один із найбільш очікуваних моментів для віруючих. Вони завжди готуються до них напередодні, прагнучи не пропустити жодної важливої події. Великодній календар допомагає визначити ключові дати цього періоду, щоб кожен міг належним чином підготуватися до свят

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-03 10:42:16