Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Піротехніки продовжують розміновувати Чернігівську область

Піротехніки продовжують розміновувати Чернігівську область

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 16 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 531 такий предмет (з початку воєнних дій всього вилучено 15 762 вибухонебезпечні предмети).

Піротехніки Вінницької, Волинської, Полтавської, Кіровоградської, Хмельницької, Луганської областей продовжують допомагати чернігівським рятувальникам вилучати та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети на території Чернігова та Чернігівської області. Всього до робіт залучено 44 особи та  17 одиниць спеціальної техніки.

Усі зусилля піротехнічних підрозділів ДСНС України максимально спрямовані на розмінування територій, що знаходилися під окупацією військ російської федерації. Сапери попереджають людей: будьте обережні й одразу повідомляйте про підозрілі знахідки за номером 101.

За останню добу в області зареєстровано чотири пожежі, не пов’язані з бойовими діями.

Усього від початку військових дій ліквідовано 491 пожежу, із яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.

За минулу добу рятувальники тричі залучалися до розбору зруйнованих унаслідок обстрілів будівель. Від початку повномасштабної війни здійснено 150 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 73 загиблих.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин