Україна і світ

Пилип Іллєнко залишає посаду голови Держкіно України

Чиновник вважає, що виконав свою місію з відродження вітчизняного кінематографа

Джерело: 112.ua

Пилип Іллєнко залишає посаду голови Держкіно України

Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це сам Іллєнко розповів у відеозверненні. Ролик опубліковано на особистому Youtube-каналі чиновника.

“Я завжди ставився до посади як до інструменту досягнення своєї мрії – відродження українського кіно. Мрія здійснилася і моя місія на посаді голови Державного агентства України з питань кіно – завершена. У найближчі дні я опублікую розгорнутий звіт про свою роботу”, – написав Іллєнко на своїй сторінці у Facebook. Він також зазначив, що не хоче перетворювати боротьбу за це крісло “на трилер з елементами складнопостановочного екшену”. На думку Іллєнка це не принесе користі індустрії. Нового керівника Держкіно повинен буде призначити за результатами відкритого конкурсу наступний Кабінет міністрів.

Іллєнко також пообіцяв, що його подальша діяльність буде пов’язана з кінематографом.

Нагадаємо, Пилип Іллєнко очолював Держкіно повних п’ять років – з 6 серпня 2014 року. Згідно з його попереднім звітом, за 2018 рік у прокат вийшло 35 фільмів українського виробництва, 22 з яких були профінансовані за підтримки агентства. А сумарні касові збори цих фільмів склали 198 млн 936 тис. грн., що є рекордом для вітчизняного кінематографа.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua