Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Підтримка міжнародних партнерів: на Чернігівщині відновили 70% зруйнованих будівель

Завдяки підтримці міжнародних партнерів на Чернігівщині відновили 70% зруйнованого росіянами житла та об’єктів соціальної інфраструктури.

Про це, як передає Укрінформ, повідомив перший заступник голови Чернігівської ОВА Костянтин Мегем під час панельної дискусії на Конференції з відновлення України у Берліні.

“Саме завдяки підтримці міжнародних партнерів нам вдалося відновити уже 70% зруйнованого житла та соціальної інфраструктури, забезпечити безпечні умови в закладах освіти, енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури. У таких умовах самі б ми не справились”, — сказав Мегем.


Фото: Костянтин Мегем. Джерело: Чернігівська ОДА

За його словами, область має гуманітарне та економічне співробітництво з багатьма країнами Європи. Зокрема — Латвія та Франція активно включились у допомогу з відбудови соціальної сфери й житла та забезпечення логістики регіону. Також Мегем, як приклад муніципального партнерства, назвав відбудову школи у селищі Ягідне Іванівської громади, яка суттєво постраждала від російських атак. До її відновлення, зауважив він, долучилось 12 європейських партнерів.

Посадовець висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці і додав, що в Німеччині уже обговорили це питання із землею Мекленбург-Передня Померанія.

Фото: 24 канал

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, уже майже два місяці команда платформи пам’яті Меморіал спільно із краєзнавчим музеєм Ічні працює над створенням цифрового меморіалу громади.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-06-13 17:26:52