Україна і світ

Підтоплення на Закарпатті: Пік паводку минув, служби життєзабезпечення працюють над ліквідацією наслідків

Підтопленими залишаються майже 300 домогосподарств

Джерело: 112.ua

Підтоплення на Закарпатті: Пік паводку минув, служби життєзабезпечення працюють над ліквідацією наслідків

Пік паводку на Закарпатті минув, однак станом на 10:00 п’ятниці, 24 травня, підтопленими залишаються 288 домогосподарств. Найбільше від стихії постраждали Воловецький та Перечинський райони області, повідомила в ефірі “112 Україна” спікер ДержНС в Закарпатській області Наталія Батир.

За її словами, дещо збільшилася кількість підтоплених житлових будинків, зокрема, найбільше підтоплень в Іршавському та Перечинському районах. На території всієї області підтоплено понад 2 гектари сільгоспугідь і пасовищ.

“Однак вода йде на спад, де потрібна допомога рятувальників – вони відкачують її за допомогою насосних станцій. Надалі ситуація буде ліквідована і буде здійснено загальний підрахунок збитків, завданих водною стихією”, – розповіла Батир.

Новини за темою: На Закарпатті вода за лічені години знищила всі теплиці “поліетиленової” долини

За її словами, до ліквідації наслідків паводків задіяні всі служби життєзабезпечення, крім рятувальників, які здійснюють відкачування води і надають допомогу населенню. Задіяні також працівники басейнового управління водних ресурсів р. Тиса, органи місцевої влади та поліцейські.

“Усі служби життєзабезпечення зараз приведені в режим бойової готовності, щоб якомога швидше ліквідувати цю негоду і допомогти людям повернутися до нормального ритму життя”, – додала речник ДержНС.

Зазначимо, що сума збитків ще не підрахована. Раніше  в. о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас повідомляв, що Закарпаттю доведеться звертатися до Кабінету міністрів з проханням виділити області з резервного фонду кошти для ліквідації наслідків негоди.

112.ua

Нагадаємо, що в Закарпатській області унаслідок підтоплень, викликаних сильними дощами, пошкоджено 23 будинки і 241 домогосподарство, зруйновано міст, а також спостерігається перелив води через автодороги. В Івано-Франківській області підтоплено житловий будинок у смт Букачівці Рогатинського району та 151 домогосподарство в 15 населених пунктах області. 

Стихія вже забрала одне життя – сьогодні рятувальники знайшли тіло 11-річного хлопчика, який з власної необережності впав у р. Вича, що в смт Воловець.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua