Новини Чернігова

Підрядників та чиновників УКБ судитимуть за привласнення бюджетних коштів під час ремонту мосту на Новгород-Сіверщині

Завищили вартість та обсяги робіт на 800 тисяч гривень при загальному бюджеті в чотири мільйони. Такі дані судової експертизи у справі про присвоєння бюджетних грошей під час ремонту наплавного мосту через річку Віть, що біля Новгорода-Сіверського. У цьому обвинувачують представників підрядника та чиновників управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Подробиці Суспільному розповів заступник керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Антон Дудко.

“Поставили в актах, грубо кажучи, що виконали фарбування, латання якихось понтонів. Вони цього не виконали, в акті написали, що роботи виконані. Завищили обсяги виконаних робіт”.

Підрядників та чиновників УКБ судитимуть за привласнення бюджетних коштів під час ремонту мосту на Новгород-Сіверщині
Заступник керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Антон Дудко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Обвинувачені у справі п’ятьох людей. Двоє з них — представники фірми-підрядника.

“Це фірма, як вони себе позиціювали, єдині спеціалісти в Україні, які займаються будівництвом і ремонтом таких споруд як мости в місті Новгород-Сіверський. У них великий шлейф кримінальних проваджень”, — говорить Антон Дудко.

Як сказав Суспільному прокурор Сергій Сидоренко, також у справі фігурують двоє чиновників управління капітального будівництва облдержадміністрації та одна особа, що працювала на управління за цивільно-правовою угодою. Один з них є фігурантом справ, відкритих прокуратурою у 2019 році, ще по двох об’єктах ремонту в Новгороді-Сіверському.

“Тільки по Новгороду-Сіверському це літній кінотеатр, там теж йому повідомлено про підозру, і по ерозійній споруді, яка була зроблена у 2019 році — там, як спускатись до СІЗО, де розмило дорогу влітку, яка належним чином не працювала”.

Як сказав Суспільному начальник управління капітального будівництва Ярослав Слєсаренко, про ці справи, відкриті прокуратурою, він знає.

“Звісно чув, тому що доводиться отримувати запити від правоохоронних органів щодо надання або якихось документів, або пояснень. Чув, але не маю права коментувати саму справу. Я працюю з 2021 року, справа 2019 року”.

Підрядників та чиновників УКБ судитимуть за привласнення бюджетних коштів під час ремонту мосту на Новгород-Сіверщині
Начальник управління капітального будівництва Ярослав Слєсаренко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Капітальний ремонт наплавного мосту через річку Віть розпочали у травні 2019 року. Переправу для транспорту відкрили у кінці грудня того ж року. Міст сполучає Новгород-Сіверський з селом Бирине та лівим берегом громади.

Читайте також

На Чернігівщині через підйом рівня води у річках підтоплені понад 130 домогосподарств

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-01-25 20:41:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин