Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Підробляли макарони та кондитерку: у Києві затримали інтернет-торговців

У Києві кіберполіція викрила двох інтернет-торгівців, які продавали фальсифіковані продукти харчування під виглядом відомих українських брендів.

Зловмисники налагодили незаконне виробництво спецій, дріжджів, кондитерських та макаронних виробів у цехах та складах. Товар фасували в упаковки з назвами відомих брендів.

Аби активно реалізовувати продукцію, чоловіки створили інтернет-магазин, а також  популяризували фальсифікат за допомогою інтернет-оголошень.

Правоохоронці обшукали місця виготовлення підроблених продуктів та знайшли понад 11 тонн сировини, упаковки з логотипами та обладнання для фасування. За даними поліції, вони завдали правовласникам понад 3 млн грн збитків.

Нині поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 КК України – незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару.

У Києві підробляли каву світових брендів

У Києві поліція викрили злочинне угруповання, яке займалося виробництвом фальсифікованої кави.

П’ятеро правопорушників виготовляли фальсифікат у шести складських приміщеннях і продавали його через інтернет під виглядом продукції відомих світових виробників. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 КК України.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-24 17:22:34