Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Підприємства теплопостачання області отримають майже 320 млн грн субвенції на компенсацію різниці в тарифах

Підприємства теплопостачання області отримають майже 320 млн грн субвенції на компенсацію різниці в тарифах

Субвенція на погашення заборгованості різниці в тарифах, що була одним з пунктів Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, вже надходить на рахунки громад.

Кошти спрямовані для погашення заборгованості підприємств теплоенергетики (ТКЕ) та водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ) перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ.

За словами заступниці міністра розвитку громад і територій Наталії Хоцянівської, для цього у державному бюджеті передбачено майже 27 мільярдів гривень. Процес перерахунку коштів триває, наразі майже 14 мільярдів спрямовані у бюджети громад.

Обсяг заборгованості з різниці в тарифах в кожному регіоні узгоджений відповідною територіальною комісією. Йдеться про 376 підприємств, з яких – 205 ТКЕ та 171 ВКГ. Зокрема у Чернігівській області — по чотири підприємства ТКЕ та ВКГ.

«Щодо обсягів заборгованості з різниці в тарифах по області: 268,2 млн грн — на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та гарячої води; 51,4 млн грн — централізоване водопостачання та водовідведення. Профільний департамент ОДА здійснює координацію дій щодо підготовки та передачі відповідних пакетів документів», — зазначив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь