Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

”Підкинути дров” у жерло війни в Україні – ОП про намір РФ вивести сили з Сирії

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що терміновим виведенням військ із Сирії очільник Кремля Володимир Путін лише “підкине трохи дров у жерло війни в Україні”.

Так Михайло Подоляк відреагував на повідомлення ЗМІ про рішення президента РФ вивести сили із Сирії.

– Москва здає позиції в регіоні, щоб підкинути трохи дров, які нічого не вирішують, у жерло війни в Україні. Все ж іде “за планом”, так? Що ж, план був чудовий. Надійний, як швейцарський годинник, – іронізує Михайло Подоляк.

Такому рішенню РФ дивується й інший радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

На його переконання, таке рішення Кремля є нелогічним, зважаючи на дані про те, що під час параду 9 травня президент РФ може оголосити про загальну мобілізацію.

– Якщо збираються запроваджувати загальну мобілізацію, то навіщо перекидати війська із Сирії? Таке дуже просте запитання.

Руйнувати всю конструкцію, яка вибудовувалась десятки років на підтримку режиму Асада, щоб оголосити мобілізацію? – ставить риторичне питання Олексій Арестович.

Тим паче, говорить Олексій Арестович, неспівмірною буде кількість виведених із Сирії військових та мобілізованих.

– Якщо РФ грозиться мобілізувати 450 тис., то навіщо тоді 11 тис. із Сирії? Що вони зможуть проти кількох сотень призваних під час мобілізації? – продовжує далі Олексій Арестович.

На переконання президента України Володимира Зеленського, яку , заяву під час параду в Москві 9 травня не зробив очільник Кремля Володимир Путін – оголосить він загальнонаціональну мобілізацію чи офіційну війну проти України – це не матиме жодного значення для України.

А все тому, що РФ вже вбиває мирних жителів та українських військових.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 74-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело: Михайло Подоляк, Фейгін Live

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-08 16:15:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин