Україна і світ

Підкуп виборців став ключовою проблемою на виборах у Верховну Раду, – КВУ

Це пов’язано з коротким періодом виборчої компанії

Джерело: 112.ua

Підкуп виборців став ключовою проблемою на виборах у Верховну Раду, - КВУ

Комітет виборців України (КВУ) заявляє, що підкуп виборців став ключовою проблемою на позачергових виборах до Верховної Ради. Про це повідомив генеральний директор КВУ Олексій Кошель, передають “Українські Новини”.

Новини за темою: На київській дільниці жінка вдавала мертву, бо забула паспорт для голосування (відео)

“На думку нашої організації, підкуп залишається однією з ключових проблем на українських виборах. Ми бачили на українських виборах розквіт всіх технологій – масове засипання шкіл і дитячих садів солодощами, ми бачили технології непрямого підкупу у вигляді продовольчих наборів, у вигляді надання безкоштовних туристичних послуг, використання псевдодоброчинності у вигляді встановлення дитячих спортивних майданчиків. Я думаю, що ще один виборчий цикл – і в Україні не залишиться жодного села без дитячого спортивного майданчика. Мажоритарники і майбутні мажоритарники закриють це питання повністю”, – сказав Кошель.

За словами Кошеля, у день виборів кандидатами в депутати також використовувалися технології підкупу виборців і це пов’язано з коротким періодом виборчої компанії.

Новини за темою: “Трошки шизики” і любителі поїдання бюлетенів: Хто і як порушував закон та порядок на виборах в Раду

У КВУ також відзначають, що в разі підписання президентом Володимиром Зеленським Виборчого кодексу нова виборча система допоможе зменшити випадки підкупу виборців.

Як повідомлялося, у Дніпропетровській обл. біля дільниць продавали пиріжки і печиво за 5 копійок.

Новини за темою: У Львові 94-річна пенсіонерка порвала бюлетені й намагалася їх з’їсти

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових парламентських виборах. За даними Центрвиборчкому, явка виборців станом на 20:00 неділі склала 49,84% за обробленими даними з усіх 199 округів.

Центральна виборча комісія опрацювала вже понад половину електронних протоколів.

Джерело: www.112.ua